Sportinė apranga ir avalynė internetu

Кредитна історія не має важливого значення, якщо клієнт хоче взяти гроші до зарплати на картку онлайн в інтернеті.

Оформити швидку позику без відмов на карту. Взяти гроші в позику онлайн на будь-які потреби до 15 000 грн. Через інтернет за 15 хвилин в Україні.

NIKE kuprinės

NIKE sportinis maišelis - kuprinė.   ..
€2495
7645
Nike laisvalaikio kolekcijos kuprinė. ..
€2995
7644
NIKE sportinis maišelis - kuprinė ..
€1995
7584
Nike laisvalaikio kolekcijos kuprinė. ..
€3595€4495
7583
NIKE laisvalaikio kolekcijos kuprinė. ..
€4395€5495
7582
NIKE laisvalaikio kolekcijos kuprinė. ..
€5195€6495
7579
NIKE laisvalaikio kolekcijos kuprinė. ..
€3295
7578
NIKE laisvalaikio kolekcijos kuprinė. ..
€3595€4495
7577
NIKE laisvalaikio kolekcijos kuprinė. ..
€3595€4495
7576
Nike laisvalaikio kolekcijos kuprinė. ..
€2995
7551
NIKE laisvalaikio kolekcijos kuprinė. ..
€3195€3995
7545
NIKE laisvalaikio kolekcijos kuprinė. ..
€3195€3995
7544
NIKE kuprinės

NIKE kuprinės – madingas ir patogus pasirinkimas kasdienai

Jei prieš 10–15 metų madingi buvo krepšiai, nešiojami ant vieno peties, tai šiandien neabejotinai populiariausias pasirinkimas yra kuprinės. Nuo mažų dailių kuprinyčių, atliekančių delninės funkciją, iki talpių turistinių kuprinių, naudojamų vietoje kelioninio lagamino. Kuprinės, pagal jų dydį, gali būti skirstomos į progines (šventėms, kelionei, konkrečiam daiktui, pavyzdžiui, sportinei įrangai ir t. t.) ir kasdienes. Kasdienai skirtos NIKE kuprinės ir sportiniai maišeliai išsiskiria savo patvarumu, lengvumu ir patogumu. Kviečiame susipažinti su plačiu NIKE gaminių asortimentu ir išsirinkti tą kuprinę, kuri geriausiai atitiks jūsų poreikius!

Kuprinės ir vyrams, ir moterims

NIKE kuprinės nuo kitų gamintojų modelių skiriasi tuo, kad jos nebando spaustis į jokius rėmus – gaminami sportiniai maišeliai ir kuprinės yra uniseksinės – skirtos tiek vyrams, tiek moterims. Universalus kuprinių dizainas yra orientuotas į patogumą. Kiekvienas modelis sukurtas apgalvojus net ir menkiausias detales. Pavyzdžiui, didesnių išmatavimų kuprinės turi papildomus paminkštinimus ant petnešų, kad nešiojamas svoris tolygiai pasiskirstytų ir petnešos nesukeltų nemalonių pojūčių. Mažoms kuprinėms, dažnai atliekančioms rankinių funkciją, svarbi detalė yra papildomas skyrius išorėje, skirtas smulkiems daiktams susidėti, kad nosinių pakelis ar lūpų balzamas visada būtų po ranka.

Bet kurio modelio kuprinė NIKE pasižymi lengvai atpažįstamu gamintojo dizainu – vienus modelius puošia gamintojo pavadinimas, kitus – tik logotipas, o trečius – garsusis NIKE šūkis „Just do it“. Todėl jūs galite pasirinkti, kuris variantas jums labiausiai patinka, ar motyvuojantis NIKE šūkis, ar subtilus minimalistinis logotipas – NIKE bangelė – kurį atpažins turbūt kiekvienas praeivis.

 

Kaip išsirinkti NIKE kuprinę?

Platus spalvų ir formų pasirinkimas, leidžia surasti tą kuprinę, kuri geriausiai derės prie jūsų stiliaus, išreikš jūsų nuotaiką ir darniai papildys jūsų rūbų ansamblį. Tačiau be asmeninių pasirinkimų, yra dar vienas svarbus aspektas, į kurį reikėtų atkreipti dėmesį renkantis kuprinę. Tai – kuprinės dydis.

NIKE kuprinės yra dviejų dydžių – standartinės didesnės ir mažesnės. Jei kuprinės jums reikia tik būtiniausiems daiktams nešiotis – telefonui, piniginei, nedidelei užrašinei, pirkinių maišeliui, galbūt kartais skėčiui ar vandens buteliukui, tuomet jums užteks mažesnės kuprinės. Ji bus lengvesnė, dėl savo dydžio labiau primins rankinę, todėl tiks ne tik laisvalaikio užsiėmimams, bet ir kasdienėms kelionėms į darbą. Šių kuprinių išorinio (mažojo) skyriaus užtrauktukas yra „paslėptas“ po specialia audinio juostele, todėl atrodo, jog užtrauktuko ten išvis nėra.

Didesnio, standartinio, dydžio kuprinė NIKE lengvai sutalpina A4 formato knygas ar segtuvus. Taigi šio tipo kuprinės puikiai tiks moksleiviams ir studentams, kuriems reikia kasdien nešiotis užrašus bei knygas. Taip pat didesnės kuprinės bus naudingos tiems, kurie visą dieną praleidžia ant kojų – tokioje kuprinėje tilps ir pietų dėžutė, šiltesnis megztinis ar striukė nuo lietaus, reikalui esant joje galėsite neštis savo kompiuterį ar sutalpinti sportinę aprangą. Kuprinių šonuose yra specialios tinklinės kišenės, kuriose patogu laikyti gertuvę ar skėtį.

 

Kuprinė ar sportinis maišelis?

 NIKE kuprinės yra patogus ir praktiškas pasirinkimas, norintiems nešiotis visus svarbiausius daiktus su savimi, nesirūpinti, kad jie bus sulyti ar iškris iš atviro krepšio bei, svarbiausia, turėti laisvas rankas įvairioms veikloms atlikti. Tačiau be kuprinių NIKE siūlo ir įvairių spalvų sportinių maišelių kolekciją.

Visų pirma, šie maišeliai yra patogus būdas nešiotis sportinę aprangą ir avalynę. Tiek moksleiviams, tiek ir tiems, kurie reguliariai sportuoja sporto salėje, yra patogu sportinę aprangą laikyti atskirame, jai skirtame krepšyje. Sportinis maišelis leidžia aprangai kvėpuoti, nenaudojamas – neužima daug vietos.

Be to sportinis NIKE maišelis yra puikus pasirinkimas tiems, kurie tiesiog nemėgsta krepšių, nešiojamų ant vieno peties. Įsimeskite tokį maišelį į savo kasdienę kuprinę ir, kai prireiks papildomos vietos pirkiniams ar kitiems daiktams susidėti, šis maišelis visada bus po ranka!

Rašyk
Skambink