Sportinė apranga ir avalynė internetu

Кредитна історія не має важливого значення, якщо клієнт хоче взяти гроші до зарплати на картку онлайн в інтернеті.

Оформити швидку позику без відмов на карту. Взяти гроші в позику онлайн на будь-які потреби до 15 000 грн. Через інтернет за 15 хвилин в Україні.

Gertuvės sportui

PUMA gertuvė. ..
€1595
7720
PUMA gertuvė. ..
€1595
7719
PUMA gertuvė. ..
€1795
7464
PUMA gertuvė ..
€1995
7463
PUMA gertuvė. ..
€1595
7462
PUMA gertuvė. ..
€1595
7461
NIKE gertuvė ..
€2795
7260
NIKE gertuvė ..
€2795
7259
NIKE gertuvė ..
€2795
7258
NIKE gertuvė ..
€2995
7257
NIKE gertuvė ..
€2995
7256
NIKE gertuvė ..
€2795
7255
Gertuvės sportui

Sportinės gertuvės internetu: įsigykite greitai ir lengvai!

Jei sportuojate namuose, tikriausiai, vandenį galite gerti ir iš paprasto puodelio, tačiau jei bėgiojate lauke, minate dviratį ar sportuojate sporto salėje, tuomet jums reikia gertuvės. Gertuvės gali būti plastikinės arba metalinės, taip pat skiriasi jų forma bei galimas tvirtinimo būdas. Nuo minimalistinių, nedidelių gertuvių, telpančių į šoninę kuprinės kišenėlę, iki turinčių specialią rankenėlę, kad būtų patogu atsigerti bėgikams. SPORT 4U parduotuvėje rasite platų NIKE, HUMMEL, REEBOK, ADIDAS ir kitų gamintojų gertuvių asortimentą ir galėsite internetu įsigyti patogią sportinę gertuvę!

 

Vanduo – geros savijautos pagrindas

Visi sportuojantys žino, kad vidutinio ar didelio intensyvumo treniruočių metu yra būtina gerti vandenį. Vanduo padeda reguliuoti organizmo temperatūrą, todėl prakaituojant prarasti skysčiai turi sugrįžti į organizmą, taip pat reikiamas vandens kiekis organizme svarbus ir kitoms funkcijoms bei organams: inkstams, kepenims, širdžiai ar net sąnariams.

Neilgos treniruotės metu vandens gerti nebūtina (užteks atsigerti prieš ir po treniruotės), tačiau jei sportuojate valandą ar ilgiau, tuomet reikėtų gurkšnoti vandenį nedideliais gurkšneliais maždaug kas 15 minučių. Tokiu atveju gertuvė yra puikus pagalbininkas, leidžiantis vandenį visada turėti po ranka – ant suolelio prie jūsų treniruoklio, dviračio dėkle ar prisegtą prie diržo bėgiojant. Priklausomai nuo to, ar sportuojate sporto salėje, ar lauke, jums gali tikti skirtingo tipo gertuvės. Kodėl? Pirmu atveju, gertuvės svoris ir modelis gali būti nelabai svarbus – juk gertuvė saugiai stovės ant suolelio ar grindų šalia jūsų treniruoklio. Tačiau antruoju atveju, sportuojant lauke (bėgiojant, važiuojant dviračiu), gertuvę jums teks neštis su savimi, taigi čia gali būti svarbus gertuvės svoris ar galimybė atsigerti gertuvę laikant tik viena ranka.

 

Kokybiškos gertuvės gera kaina

Gertuvės sportui nebūtinai turi būti brangios. SPORT 4U parduotuvėje gertuvių kainos prasideda vos nuo kelių eurų ir, priklausomai nuo gamintojo ir modelio, gali siekti iki keliasdešimt. Prieš įsigyjant kviečiame susipažinti su skirtingais modeliais ir išsirinkti tą, kuris geriausiai atitinka jūsų poreikius.

Mūsų parduotuvėje esančios gertuvės yra universalios, tinkamos ir vyrams, ir moterims. Tiesa, vyrai dažniau renkasi neutralių spalvų – juodos ar baltos – gertuves, o moterys mėgsta ryškesnius modelius – raudoną, rožinį, mėlyną. Kiekvienu atveju galite rinktis modelį geriausiai derantį prie jūsų sportinio krepšio ar sportinės aprangos, o gal tiesiog jūsų mėgstamiausios spalvos.

 

Plastikinė gertuvė vandeniui

Plastikas neretai nuvertinamas kaip kenksminga medžiaga. Tačiau viskas priklauso nuo to, kokio tipo plastikas yra naudojamas. Mūsų parduotuvėje prekiaujame tik saugaus plastiko gertuvėmis, jos turi specialų ženklinimą, nurodantį, kad gertuvės yra tinkamos sąlyčiui su maistu. SPORT 4U parduotuvėje rasite tokių žinomų gamintojų kaip ADIDAS ar NIKE plastikinių gertuvių, todėl jei abejojate mūsų žodžiu – neabejokite šių gamintojų reputacija!

Šios gertuvės yra patrauklios dėl savo konkurencingos kainos. Plastikinės gertuvės sportui yra pasirenkamos dar ir dėl svorio. Tai bus aktualu tiems, kurie bėgioja ar važinėja dviračiu ir gertuvės svorį jiems tenka nešti patiems visos treniruotės metu. Sportinė gertuvė turi ne tik nusukamą dangtelį, kuris bus patogus norint išplauti ir pripildyti gertuvę šviežio vandens, bet ir gėrimo mechanizmą, kuris leidžia atsigerti neatsukus pagrindinio dangtelio, užtikrina, kad neapsipilsite vandeniu gerdami.

Įprastai gertuvės yra 750 ml talpos. Tačiau mūsų parduotuvėje rasite ir mažesnės talpos (pavyzdžiui, 0,5 l) gertuvių, kurios bus tinkamos vaikams ar laisvalaikiui, nes tilps į šoninę kuprinės kišenėlę. Viena mažiausių gertuvių – NIKE TR HYPERCHARGE – kurios talpa tik 473 ml.

 

Metalinė gertuvė vandeniui

Metalinės gertuvės vandeniui yra brangesnės nei plastikinės, bet ir medžiaga, iš kurios jos pagamintos, yra ne tik ilgaamžiškesnė, bet ir tvaresnė. Juk metalą galima gana lengvai perdirbti, o net ir patekęs į šiukšlyną jis nesuskyla į mikroplastiką kaip kad atsitiktų su neperdirbtomis plastikinėmis šiukšlėmis.

Metalinės gertuvės gaminamos iš nerūdijančio plieno kaip, pavyzdžiui, šis HUMMEL INVENTUS gertuvės modelis. Metalinės gertuvės yra stilingas ir ilgaamžis pasirinkimas. Metalinė gertuvė gali būti ne tik sportinė, bet ir laisvalaikio. Ją galima naudoti ir kaip kasdienę gertuvę, kurią nešiojatės su savimi rankinėje, kuprinėje ar vežiojatės automobilyje. Sandarus dangtelis užtikrins, kad vanduo neišbėgs, o jums nereikės rūpintis, jei gertuvė krepšyje ar kuprinėje netyčia parvirs ant šono.

Rašyk
Skambink