Sportinė apranga ir avalynė internetu

Кредитна історія не має важливого значення, якщо клієнт хоче взяти гроші до зарплати на картку онлайн в інтернеті.

Оформити швидку позику без відмов на карту. Взяти гроші в позику онлайн на будь-які потреби до 15 000 грн. Через інтернет за 15 хвилин в Україні.

Kaklaskarės ir šalikai

Pagaminta iš antibakterinės 100 % Merino vilnos, kaklo mova gali būti naudojama kaip apsaugin..
€1195€1695
6968
adidas kaklo mova. ..
€1995€2795
6941
NIKE kaklo mova. ..
€1795€2295
6850
6767
NIKE kaklo mova. ..
€1795
5945
NIKE kaklo mova. ..
€2295
5944
adidas kaklo mova. ..
€1595€2295
5943
Kaklaskarės ir šalikai

Moteriškos ir vyriškos kaklaskarės bei patogios veido kaukės

Atvėsus orams norisi ne tik apsivilkti šiltesnę striukę, bet ir apsaugoti kaklą bei veidą nuo vėjo ir lietaus. Jei šalikas dažnai pasirenkamas kaip klasikinis aksesuaras, kuris ne tik sušildo, bet ir dera prie stiliaus, tai sportuojantiems tenka ieškoti kitų alternatyvų. Viena tokių – plonos, bet šiltos kaklaskarės. Jos gerai priglunda prie veido, sušilus greitai išgarina drėgmę, per jas lengva kvėpuoti, o veidas yra apsaugotas nuo žvarbaus aplinkos oro.

 

Sportuojantiems – praktiškos ir šiltos kaklaskarės

SPORT 4U parduotuvėje galėsite internetu rinktis iš plataus kaklaskarių asortimento. Vyriškos kaklaskarės dažniausiai būna neutralių ir praktiškų tamsių spalvų, pavyzdžiui, juodos. Mūsų parduotuvėje rasite kaklaskarių, pagamintų iš 100 proc. merinosų (plonavilnių avių) vilnos. Merinosų vilna pasižymi antibakterinėmis savybėmis, ji suteikia nemažai šilumos bei apsaugo nuo prastų oro sąlygų – tai itin patrauklios savybės tiems, kurie ieško kaklaskarės sportui. Kaklaskarę galima naudoti tiek ir kaip kaklo movą ar veido kaukę. Sportuojantiems vyrams itin populiarus pasirinkimas yra būtent iš merinosų vilnos pagamintos kaklaskarės, nes ši vilna gerai garina drėgmę.

 

Universalios kaklo movos ir veido kaukės

SPORT 4U parduotuvėje galite įsigyti universalių kaklo movų, tinkamų tiek vyrams, tiek moterims. Kaklo movos gali būti pagamintos iš poliesterio, ar iš poliesterio ir elastano mišinio.

Pavyzdžiui, PUMA PR NECK WARMER modelio sudėtyje yra 10 proc. elastano, todėl šis modelis gerai prisitaikys prie kaklo, veido formų. Poliesteris gerai išgarina drėgmę, todėl šią movą galima rinktis bėgiojant žiemą. Taip pat šią movą galima naudoti kaip veido kaukę. Dėl movos sudėties, ją lengva prižiūrėti ir skalbti, ji greitai džiūsta, o audinys yra ilgaamžis, todėl mova galėsite džiaugtis ne vienerius metus.

SPORT 4U parduotuvėje galite įsigyti ir veido kaukių gera kaina. Mūsų turimi modeliai yra daugkartiniai. Kaukės pagamintos iš 100 proc. lininio audinio. Kaukės yra patogiai išformuotos, gerai priglunda prie veido, jas dėvint yra patogu kvėpuoti. Tiesa, reikėtų turėti omenyje, kad šios kaukės nėra medicininės paskirties.

Rašyk
Skambink