Sportinė apranga ir avalynė internetu

Кредитна історія не має важливого значення, якщо клієнт хоче взяти гроші до зарплати на картку онлайн в інтернеті.

Оформити швидку позику без відмов на карту. Взяти гроші в позику онлайн на будь-які потреби до 15 000 грн. Через інтернет за 15 хвилин в Україні.

PUMA

Vyriški PUMA Mercedes AMG Petronas kolekcijos marškinėliai ..
€3795€4795
7510
Moteriški PUMA laisvalaikio kolekcijos šortai ..
€2995
7505
Moteriški PUMA laisvalaikio kolekcijos marškinėliai ..
€3295
7504
Moteriški PUMA laisvalaikio kolekcijos šortai ..
€2995
7503
PUMA laisvalaikio kolekcijos kepurė ..
€1595
7502
PUMA gertuvė. ..
€1795
7464
PUMA gertuvė. ..
€1595
7462
PUMA gertuvė. ..
€1595
7461
Moteriški PUMA laisvalaikio kolekcijos šortai ..
€3995
7459
Moteriški PUMA laisvalaikio kolekcijos marškinėliai ..
€3295
7458
Moteriškas PUMA laisvalaikio kolekcijos bliuzonas ..
€5995
7456
Moteriški PUMA laisvalaikio kolekcijos šortai ..
€3495
7455
PUMA

Sportinė PUMA apranga vyrams ir moterims

Ar žinojote, kad vokiečiai broliai tarpukariu įkūrė vieną bendrą įmonę, kuri gamino sportinę avalynę – „Brolių Dasslerių batų fabriką“? Tačiau brolių keliams išsiskyrus, vienas jų pradinę įmonę pervadino į ADIDAS, o kitas – įkūrė naują įmonę pavadinimu PUMA. Dabar tai viena didžiausių sporto prekių gamintoja pasaulyje ir bene pagrindinė ADIDAS konkurentė.

 

Sportinė apranga, ieškantiems kokybės

PUMA gaminama apranga išsiskiria kokybiškomis medžiagomis ir sprendimais, palengvinančiais treniruotes ar laisvalaikį. Patogios kišenės daiktams, šilumos suteikiantys gobtuvai ar reguliuojamo dydžio kelnių liemuo – įsigiję PUMOS rūbų būsite tikri, kad galėsite juos pritaikyti pagal savo poreikius.

Sportinė apranga gali būti komplektuojama įvairiai. Prie ilgų kelnių ar tamprių galite derinti marškinėlius trumpomis ar ilgomis rankovėmis. Vasarą galite rinktis lengvesnius modelius, pavyzdžiui, marškinėlius be rankovių derinti su šortais ar moteriškais kapriais. PUMOS treniruočių kolekcijos gaminiai yra sukurti naudojant DryCELL technologiją, kuri padeda greičiau išgarinti drėgmę. Tai reiškia, kad net ir gausiai prakaituodami jūs jausitės sausi, o išskalbus marškinėlius ar kitą rūbą – jis greitai išdžius.

 

Stilingi ir gražūs rūbai laisvalaikiui

PUMA apranga yra tinkama ne tik sportui, bet ir stilingam laisvalaikiui. Namuose moterys patogiai jausis pasirinkusios tampres, o vyrai gali dėvėti patogius šortus su funkcionaliomis kišenėmis. Sportinio tipo PUMA marškinėlius tiek vyrai, tiek ir moterys gali derinti su džinsais ar kitomis mėgstamomis kelnėmis. Laisvalaikio kolekcijos marškinėliai yra įvairių modelių ir sudėčių. Jie gali būti medvilniniai ar medvilnės maišytos su poliesteriu, elastanu. Vyriški polo marškinėliai yra itin populiarus laisvalaikio pasirinkimas – jis leidžia jaustis patogiai, nevaržo judesių, bet atrodo solidžiai. Moterys stilingas PUMA tampres dažnai derina su ilgesne palaidine ar sportinio stiliaus suknele.

Rašyk
Skambink