Prekių grąžinimas

Jeigu įsigytos prekės nepateisina Jūsų lūkesčių, jas galite grąžinti per 14 kalendorinių dienų nuo jų pristatymo/atsiėmimo. Netikusias prekes nemokamai pakeisime į kitas tokios pačios vertės prekes arba analogišką prekę, arba grąžinsime už prekes sumokėtus pinigus.

Prekes galima grąžinti dviem būdais:

* registruotu paštu ar per kurjerių tarnybą išsiųsti grąžinamas prekes ir laišką su asmeniniais rekvizitais, sąskaitos numeriu ir užsakymo numeriu. (UAB "Vitaga" ir Ko, parduotuvė Sport 4U, pm URMAS Žalioji galerija 6 salė, Pramonės pr. 14, Kaunas LT 51189)

* prekes pristatyti į Sport 4U parduotuvę, esančią adresu pm URMAS, Žalioji galerija 6 salė, Pramonės pr. 14, Kaunas. Prašome su savimi turėti užpildytą PVM sąskaitą faktūrą.

* Grąžinamos prekės turi būti su autentiškomis etiketėmis, apsauginiais maišeliais ir originalia, nesugadinta pakuote, jos negali būti dėvėtos ar kitaip naudotos.

Prekių keitimo į kitą dydį, spalvą arba modelį atveju pakartotinas pristatymas yra nemokamas.
Jeigu keičiamų prekių kainos skiriasi, susidaręs skirtumas yra grąžinamas klientui arba turi būti primokėtas.

Prekių grąžinimo atveju sumokėta suma už prekę/-es grąžinama ne vėliau kaip per 10 darbo dienų nuo susitarimo dėl pinigų grąžinimo. Pinigai grąžinami tik į tą sąskaitą iš kurios buvo apmokėtas užsakymas.

Iškilus klausimams, maloniai prašome kreiptis telefonu +37067270288 arba el.paštu info@sport4u.lt

 

 

Rašyk
Skambink