Sportinė apranga ir avalynė internetu

Kojinės

Sportinės PUMA kojinės ..
€895
7025
Sportinės HUMMEL kojinės ..
€1395
6800
Sportinės HUMMEL kojinės ..
€595
6292
Sportinės HUMMEL kojinės ..
€595
6290
Sportinės HUMMEL kojinės ..
€595
6289
Sportinės HUMMEL kojinės ..
€595
6287
Sportinės Nike kojinės ..
€1795
6218
Sportinės Nike kojinės ..
€1795
6217
Sportinės Nike kojinės ..
€1695
6216
Sportinės adidas kojinės ..
€995
5949
5886
Sportinės Nike kojinės ..
€1695
4871
Kojinės

Vyriškos ir moteriškos kojinės internetu

Ilgos ar trumpos, juodos ar ryškiai raudonos – išsirinkite savo naują sportinių kojinių porą SPORT 4U parduotuvėje. Nežinote, kur pirkti pigiau? Ieškokite kojinių mūsų parduotuvėje ir patogiai įsigykite internetu!

 

Vyriškos sportinės kojinės

Mūsų parduotuvėje – pigios žinomų prekinių ženklų kojinės. Dažniausiai kojinės parduodamos pakuotėmis po 3 vienetus. Galima įsigyti vienspalvę pakuotę arba pakuotę, sudarytą iš trijų skirtingų populiariausių kojinių spalvų: juodos, baltos ir pilkos. Kojinės gali būti trumpos (iki kauliuko), vidutinio ilgio (virš kauliuko) arba ilgos (gerokai virš kauliuko). Rinkdamiesi prekes atsižvelkite į prekės aprašyme pateiktą informaciją. Jei ieškote kojinių intensyvioms treniruotėms, atkreipkite dėmesį į specialias technologijas, kurios leidžia lengviau išgarinti prakaitą, pavyzdžiui, NIKE sportinėse kojinėse yra taikoma DRI-FIT technologija, kuri pagerina audinio pralaidumą orui.

 

Moteriškos kojinės sportui

Sportinio tipo moteriškos kojinės gali būti tiek ir itin trumpos („pėdutės“), tiek ir vidutinio ilgio (iki kauliukų) ar ilgesnės (virš kauliukų). Galite rinktis klasikines juodas, baltas, pilkas sportines kojines gera kaina arba įsigyti ryškesnių spalvų kojines. Pavyzdžiui, PUMA SNEAKER kojinės yra pakuojamos po tris, kur viena kojinių pora yra ryškiai raudona, o kitos dvi poros juoda ir pilka, tačiau su ryškiai raudonu PUMA firmos logotipu. PUMA BASIC taip pat siūlo įsigyti kiek ryškesnių spalvų kojines – šioje trijų porų pakuotėje rasite šviesiau ir tamsiau rožinių kojinių poras bei vieną baltą kojinių porą su rožiniu PUMA firmos logotipu.

Jei ieškote „nematomų“ itin trumpų kojinių, jus gali sudominti pigios ADIDAS INVISIBLE THIN arba PUMA INVISIBLE. Kaip sufleruoja šių kojinių pavadinimas, jos bus praktiška nematomos, tačiau sugers prakaitą, užtikrins, kad pėda neslystų bate, o batų užkulniai netrintų kulno. Tai bus svarbu toms, kurių pėdos yra itin jautrios – įsigykite internetu, kai taikoma akcija ir ne tik sutaupykite, bet ir džiaukitės kokybišku pirkiniu!

Rašyk
Skambink