Sportinė apranga ir avalynė internetu

Pirštinės

Žieminės PUMA pirštinės ..
€1495€1795
adidas pirštinės. ..
€1995€2495
adidas pirštinės. ..
€1995
adidas sportinės pirštinės. ..
€2995
Universalios NIKE pirštinės. ..
€1495
NIKE pirštiniu ir kepurės komplektas ..
€2795€3495
Moteriškos PUMA sportinės pirštinės iš Selenos Gomez kolekcijos. ..
€2395€2995
NIKE sportinės pirštinės. ..
€2795€3495
NIKE sportinės pirštinės. ..
€2295
Pirštinės

Pirštinės sportui ir laisvalaikiui

Dabar greitai ir paprastai įsigykite jums reikiamų aksesuarų sportui internetu! SPORT 4U parduotuvėje prekiaujame pirštinėmis sportui, kad jūs galėtumėte apsipirkti paprastai ir rinktis iš plačios žinomų prekių ženklų pasiūlos. Mūsų parduotuvėje rasite ADIDAS, PUMA, NIKE, HUMMEL pirštinių, skirtų sporto salei bei pirštinių laisvalaikiui. Įsigykite pirštines gera kaina ir pradėkite sportuoti!

 

Vyriškos ir moteriškos pirštinės – gera kokybė, platus pasirinkimas

Žinomi prekių ženklai garantuoja, kad pirštinių kokybė atitiks pačius aukščiausius standartus. SPORT 4U parduotuvėje rasite pirštinių be pirštų, skirtų sportuoti sporto salėje ar namuose. Tokios pirštinės apsaugo nuo nuospaudų, pavyzdžiui, kilnojant štangą. Pirštinės nėra skirtos konkrečiai vyrams ar moterims, jos yra uniseksinės, tačiau atkreipkite dėmesį į pirštinių dydį ir išsimatuokite savo delną, kad būtumėte tikri, jog įsigysite reikiamo dydžio pirštines.

Laisvalaikiui skirtos pirštinės gali būti šiltesnės (iš vilnos) ar rudeninės / pavasarinės (iš akrilo). Pirštinės gali būti elastingesnės arba standesnės, priklausomai nuo to, ar jų sudėtyje yra elastano. Jei jums aktualu, atkreipkite dėmesį į tai, ar su pirštinėmis galima naudotis išmaniuoju telefonu, pavyzdžiui, PUMA KNITTED modelis leidžia valdyti lietimui jautrų ekraną jų nenusimovus.

Rašyk
Skambink