Sportinė apranga ir avalynė internetu

Кредитна історія не має важливого значення, якщо клієнт хоче взяти гроші до зарплати на картку онлайн в інтернеті.

Оформити швидку позику без відмов на карту. Взяти гроші в позику онлайн на будь-які потреби до 15 000 грн. Через інтернет за 15 хвилин в Україні.

HUMMEL tamprės

Vyriškos HUMMEL tamprės. ..
€2995
7295
HUMMEL tamprės

Aktyvioms ir sportuojančioms moterims: HUMMEL tamprės

Tamprės – tai universalus sportinis (ir ne tik!) rūbas, kuris gali pakeisti įprastas sportines kelnes, šortus, bridžus, kaprius ar kitą sportinę aprangą. HUMMEL gaminamos treniruočių kolekcijos tamprės yra itin populiarios dėl savo ilgaamžiškumo, patogumo ir lengvos priežiūros.

HUMMEL tampres mūsų parduotuvėje galite įsigyti pigiau, taip pat galite pasinaudoti įvairiomis siūlomomis akcijomis ir nuolaidomis. Renkantis tampres atkreipkite dėmesį į jų sudėtį – kuo daugiau elastano, tuo tampresnės jos bus, jei pagrindinė sudedamoji dalis yra poliesteris, poliamidas (ar kita sintetinė medžiaga), tokios tamprės yra tinkamos sportui, nes greitai džiūsta. Jei pagrindą sudaro medvilnė (ar kita natūrali medžiaga), tokios tamprės tiks laisvalaikiui. 

SPORT 4U parduotuvėje galite internetu įsigyti kokybiškų tamprių sportui ir laisvalaikiui už gerą kainą. HUMMEL tamprių modeliai gali būti įprastu liemeniu ar aukštesniu (tiks tiems, kurios mėgsta prie tamprių derinti trumpus marškinėlius ar tiesiog mėgsta kelnes aukštu liemeniu). Taip pat timpos gali būti vienspalvės arba margos, klasikinių juodos, pilkos ar ryškesnių, pavyzdžiui, oranžinės, spalvų.

Rašyk
Skambink