Sportinė apranga ir avalynė internetu

Кредитна історія не має важливого значення, якщо клієнт хоче взяти гроші до зарплати на картку онлайн в інтернеті.

Оформити швидку позику без відмов на карту. Взяти гроші в позику онлайн на будь-які потреби до 15 000 грн. Через інтернет за 15 хвилин в Україні.

ADIDAS tamprės

Moteriškos adidas tamprės. ..
€5995
7672
Moteriškos adidas tamprės. ..
€4495
7670
Moteriškos adidas tamprės. ..
€4995
6185
Moteriškos adidas treniruočių kolekcijos tamprės ..
€2295€4495
5474
ADIDAS tamprės

Kokybiškos ADIDAS tamprės pigiau

ADIDAS – viena geriausiai žinomų sportinių prekių pasaulyje. Nors savo veiklą ADIDAS pradėjo gamindamas sportinę avalynę atletams, tačiau šiuo metu ši įmonė yra žinoma dėl savo sportinės aprangos, avalynės ir sporto aksesuarų, kuriamų tiek profesionaliems sportininkams, tiek ir visiems mums. SPORT 4U parduotuvėje galite internetu įsigyti žinomo gamintojo tamprių, džemperių ir kitos sportinės aprangos bei atnaujinti savo sportinių rūbų kolekciją lengvai ir greitai!

 

ADIDAS timpos – patogioms treniruotėms kasdien

Tarp ADIDAS treniruočių kolekcijos rūbų rasite nemažai skirtingų timpų modelių, skirtų moterims. Timpos yra universalus sportinis rūbas, tinkamas tiek ir treniruotėms sporto salėje ar namuose, tiek ir treniruotėms lauke. Taip pat timpos dažnai yra pasirenkamos ir kaip laisvalaikio rūbas namuose, nes jos nevaržo judesių ir leidžia jaustis laisvai.

ADIDAS timpos yra gaminamos iš poliesterio, poliamido, medvilnės ir elastano mišinio. Pagrindinė tamprių sudedamoji dalis užtikrina jų tvirtumą, ilgaamžiškumą ir papildomas savybes, o elastanas suteikia tamprumo. Timpos iš sintetinių medžiagų greičiau išgarina prakaitą ir išdžiūsta, todėl yra labiau tinkamos intensyvioms treniruotėms. Timpos iš medvilnės bus švelnesnės, malonesnės dėvėti, tačiau tinkamos tik neintensyvioms treniruotėms ar laisvalaikiui. Kuo daugiau sudėtyje elastano – tuo geriau tamprės prisitaikys prie jūsų kūno formos ir leis atlikti didelių amplitudžių judesius.

 

Gera kaina ir kokybė – be kompromisų!

SPORT 4U parduotuvėje internete galite greitai ir patogiai įsigyti ADIDAS ir kitų prekių ženklų sportinės aprangos. Nuo timpų iki sportinių marškinėlių ar avalynės. Nuo profesionaliems atletams skirtų drabužių iki laisvalaikio kolekcijos rūbų ir avalynės. Čia rasite kokybiškos, originalios produkcijos už tikrai gerą kainą. Kam svarstyti – kaina ar kokybė – jei galite pasirinkti abu!

Rašyk
Skambink