Sportinė apranga ir avalynė internetu

ADIDAS sportiniai bateliai

Vyriški adidas laisvalaikio kolekcijos bateliai. ..
€6495
Vyriški adidas bėgimo bateliai   ..
€6495
Vyriški adidas bėgimo bateliai   ..
€6995
Vyriški adidas bėgimo bateliai   ..
€6995
Vyriški adidas laisvalaikio kolekcijos bateliai. ..
€7995
Vyriški adidas laisvalaikio kolekcijos bateliai. ..
€7995
Vyriški adidas bėgimo bateliai   ..
€4995
Vyriški adidas laisvalaikio kolekcijos bateliai. ..
€4995
Vyriški adidas bėgimo bateliai   ..
€5195€6495
Vyriški adidas bėgimo bateliai   ..
€4395€5495
Vyriški adidas bėgimo bateliai   ..
€5495
Vyriški adidas laisvalaikio kolekcijos bateliai. ..
€3995€4995
ADIDAS sportiniai bateliai

Stilingi kedai internetu: ADIDAS sportinė avalynė – vertinantiems patogumą

Vokiečiai broliai Dassleriai Bavarijoje tarpukariu įkūrė „Brolių Dasslerių batų fabriką“, kuris vėliau virto visiems gerai žinomu prekės ženklu ADIDAS. Būtent Dassleriai buvo pirmieji per varžybas parėmę juodaodį sportininką – bėgiką Jesse'į Owensą. Šis JAV atletas 1936 m. olimpiadoje laimėjo net 4 aukso medalius ir taip ADIDAS kedai tapo kokybiškos sportinės avalynės etalonu.

 

ADIDAS prekinis ženklas – kodėl jis toks populiarus?

Nuo pat įmonės įkūrimo jos vadovai broliai Dassleriai tikėjo, kad inovacijos ir naujas požiūris į tai, kas sena, gali atvesti prie naujų standartų ir naujo požiūrio į tuos pačius dalykus. 1954 m., pramonei vis dar bandant atsigauti po karo, ADIDAS pasiūlė savo inovatyvius ir niekur nematytus futbolo batelius nacionalinei Vokietijos futbolo rinktinei ir jie pasiteisino su kaupu! „Keisti“ sportbačiai su įsukamais smaigais bato pade atnešė pergalę vokiečiams prieš tuo metu neįveikiama laikytą Vengrijos rinktinę.

Savo inovatyvumo ir naujų idėjų taikymo ADIDAS neapleido ir vėlesniais metais, todėl ADIDAS bateliai užkariavo vis naujas sporto šakas – krepšinį, regbį, tenisą – ir vis didesnį kiekį sportininkų. Po karo amerikiečiai nemažai kokybiškos ADIDAS produkcijos išsigabeno į JAV, kur tokios avalynės paklausa tik augo. Tačiau ADIDAS neapsiribojo tik sportine avalyne – jie nuolat ieškojo naujų erdvių, kur galėtų pritaikyti savo idėjas ir pakeisti sporto taisykles, turbūt, visiems laikams.

Ar žinote, kaip atrodo futbolo kamuolys? Juk tikrai pagalvojote apie juodai baltą kamuolį, kuris dabar yra neatsiejamas futbolo simbolis. Tačiau toks juodai baltas kamuolys atsirado tik 1970 metais, kai bendradarbiaudami su FIFA jį sukūrė ADIDO ekspertai. Kamuolys buvo specialiai sukurtas tam, kad gerai matytųsi juodai-baltuose televizorių ekranuose. ADIDO išradimas taip patiko FIFAI, kad nuo tų metų ADIDAS kūrė futbolo kamuolius visiems FIFOS organizuotiems pasaulio čempionatams.

 

Ne tik garsus, bet ir kokybiškas

Bet kokio prekės ženklo sėkmė priklauso ne tik nuo jo žinomumo, bet ir nuo laiko patikrintos kokybės, kuri skatina vartotojus sugrįžti ir vėl įsigyti to paties ženklo sportinę aprangą, avalynę, aksesuarus. Nuo pat įmonės įkūrimo, brolių Dasslerių siekis buvo kurti avalynę, kuri padėtų atletams pasiekti geresnių rezultatų. Dabar įmonės veikla itin išsiplėtė – ADIDAS nebėra vien batų gamintojai, tačiau visose srityje jie laikosi to paties principo: gaminti tik tokius produktus, kurie padėtų tobulėti.

Plečiantis ADIDO veiklos sritims, pasikeitė ir jų logotipas. Dabar mums žinomas „trilapis“ (kartais dar vadinamas „triguba tulpe“) nebuvo ADIDO logotipas nuo pat pradžių. Brolių Dasslerių batų fabriko logotipas buvo dvi juostelės. Brolių Dasslerių keliams išsiskyrus ir Adolfui perėmus batų gaminimo verslą (beje, kitas brolis, Rudolfas, palikęs ADIDĄ įkūrė PUMĄ), Adolfas prie jau esamo logotipo pridėjo dar vieną juostelę. Taip atsirado populiariųjų „trijų juostelių“ logotipas. O plečiant ADIDO veiklos kryptis buvo sukurtas „trilapis“, kuris turėtų simbolizuoti tris pagrindinius ADIDO veiklos barus – sportinę avalynę, aprangą ir sporto inventorių.

Visgi ADIDAS sportinė avalynė pirmiausia užsitarnavo savo gerą vardą ir įrodė, kad ji tinkama ne tiks sporto mėgėjams, bet ir profesionalams. ADIDAS jau pagamino daugiau nei milijardą vienetų produkcijos, iš kurių beveik 450 milijonų sudaro sportinių batelių poros. ADIDAS bendradarbiauja ne tik su FIFA, bet įvairiomis kitomis sporto organizacijomis ir renginiais, kurdami specialią aprangą sporto komandoms ir sirgaliams. Profesionalūs sportininkai dažnai renkasi ADIDAS produkciją, pavyzdžiui, futbolininkai Manuelis Neueris, Lionelis Messi, Jamesas Rodriguezas ir kiti – o ar tai ne geriausiais įrodymas, jog ADIDAS sportinė avalynė yra patikima, patvari ir patogi?

 

Skirtingi ADIDAS bateliai, skirtingoms progoms

Nors nuo pat įmonės įkūrimo ADIDAS orientavosi į sportininkų pasiekimų gerinimą ir į avalynės (o vėliau ir aprangos bei aksesuarų) profesionaliems sportininkams kūrimą, tačiau dabar itin populiarūs ir šio prekės ženklo laisvalaikio kolekcijos gaminiai. ADIDAS avalynė laisvalaikiui – tai patogus ir lengvas sprendimas tiems, kurie mėgsta rengtis patogiai, o laisvalaikį leisti aktyviai.

ADIDAS avalynė dabar jau nebėra vien tik sportininkams – nors profesionalioms treniruotėms sukurtų batelių kolekcijos nuolat atnaujinamos ir tobulinamos pagal naujausias technologijas. Visgi dabar ADIDAS – tai ir patogi bei stilinga laisvalaikio avalynė. „Sport4U“ parduotuvėje rasite tiek vyriškų, tiek moteriškų sportinių batelių, kurie bus patogūs pasivaikščiojimams mieste, gamtoje ar tiesiog kasdienėms kelionėms į darbą. Sportinio stiliaus kasdienė avalynė yra nepakeičiamas pagalbininkas tiems, kurie visą dieną praleidžia ant kojų arba turi nuolat keliauti iš vienos vietos į kitą. Sportinio tipo laisvalaikio avalynė amortizuoja pėdai tenkantį smūgį vaikštant ar bėgant, todėl kojos per dieną mažiau nuvargsta. Be to – sportinio tipo avalynė geriau išgarina drėgmę ir perteklinę šilumą, todėl kojoms nekaršta net ir šilčiausią vasaros dieną.

Kai kurie ADIDAS sportbačiai gali tapti mėgstamiausia jūsų žieminių batų pora. Pašiltinti, neslystančiais padais batai puikiai tiks rudeniui ir žiemai, kai grindinys pasidengia ledu, o lauke spaudžia šaltukas. Šiek tiek paaukštintas batų aulas apsaugos nuo nedidelio sniego ir žvarbaus vėjo. Sportinio tipo žieminė avalynė yra lengvesnė nei įprasti žieminiai batai – tai batai, kurie suteikia sportinės avalynės komfortą ir tikrų žieminių batų šilumą.

Šiltuoju metų laiku ADIDAS gerbėjai taip pat gali pasipuošti šios firmos gaminiais. Kasdienėms kelionėms į darbą ar mokslus puikiai tiks lengvi, kvėpuojantys sportiniai ADIDAS bateliai. Jų viršus yra sukurtas taip, kad leistų pėdoms kvėpuoti, jos neperkaistų, o atsiradusi drėgmė lengvai pasišalintų. Laisvalaikio kolekcijos avalynė pasižymi ne tik patogumu, bet ir išskirtiniu dizainu. Skirtingos ADIDAS kolekcijos turi skirtingus akcentus, todėl bus lengva surasti tą porą, kuri geriausiai atitinka jūsų stilių. ADIDO avalynės dizaine dažnai pastebėsime priešpriešas – baltas batų padas derinamas su ryškiu batų viršumi (juodu, raudonu, rožiniu ir pan.) Tačiau kartais, atvirkščiai, yra kuriami neutralūs, minimalistinio dizaino modeliai, kai batų spalvų paletėje vyrauja vieno tono atspalviai, pavzydžiui, pilka, pereinanti į baltą ar švelniai smėlinę.

 

Įsigykite vyriškus ir moteriškus ADIDAS kedus internetu

„Sport4U“ parduotuvėje jūs galėsite patogiai įsigyti norimą ADIDAS aprangą, aksesuarus ar kedus už patrauklią kainą. Internetinis prekių katalogas yra nuolat atnaujinamas, todėl čia galėsite rasti naujausių kolekcijų gaminius ar pasinaudoti gerų kainų pasiūlymais, kai taikoma akcija.

ADIDAS kedai jau seniai užsitarnavo gerą vardą tarp sporto mėgėjų ir entuziastų, taigi jei jūs ieškote kokybiškos ir ilgaamžės sporto avalynės – galite daugiau nebeieškoti. Internetinėje parduotuvėje galėsite lengvai apsirinkti tik ADIDAS firmos gaminius ir peržiūrėti šiuo metu siūlomą produkciją – tam naudokite kairėje pusėje esančią filtravimo funkciją.

Kad internetu nusipirkta avalynė jums puikiai tiktų, būtinai prieš pirkdami įsitikinkite, kokio dydžio batų jums reikia. Jei jau turite ADIDO sportbačių – tuomet tiesiog patikrinkite, kokio tai dydžio batai ir įvertinkite, ar jie jums puikiai tinka. Tai ypač aktualu, jei sportinę avalynę perkate vaikui ar paaugliui. Jei savo dydžio nežinote, ar jūsų vaiko koja neabejotinai paaugo ir turimi batai jau yra per maži, tuomet geriausias būdas išsiaiškinti savo bato dydį yra išmatuoti pėdos ilgį centimetrais. Pėdos ilgis yra matuojamas atsistojus prie sienos ir prie jos priglaudus kulną. Matuojama nuo sienos iki nykščio (ar ilgiausio piršto) pabaigos. Atsistoti galima ant popieriaus lapo, tuomet beliks atsistoti ant jo ir nubrėžti liniją ties ilgiausiu pirštu. Atstumas nuo lapo krašto iki linijos ir yra jūsų pėdos ilgis centimetrais – patikrinkite dydžių lentelėje, kokį bato dydį tai atitinka ir būsite tikri, kad įsigysite reikiamo dydžio avalynę. Beje, dydžių lentelę rasite kiekvienos prekės aprašyme, todėl būkite tikri, kad tikrinate būtent ADIDO avalynę, nes skirtingų gamintojų dydžiai gali skirtis.

 

Ne tik ADIDAS bateliai, bet ir šlepetės!

Atostogoms pajūryje ar mieste pravers funkcionalios ir patogios ADIDAS šlepetės. Tiek vyriškos, tiek ir moteriškos ADIDAS šlepetės yra gaminamos ir su įprastu dirželiu, ir su dirželiu prilaikančiu šlepetę per pirštą.

Moteriškos ADIDAS šlepetės išsiskiria ryškiu juodos ir raudonos ar rožinės spalvų deriniu, taip pat šlepetės yra papuoštos įsimenančiu ADIDAS logotipu – trimis juostelėmis, kurios išskirs šlepetes iš minios, kai ieškosite jų prie pirties ar baseino. Šlepetės, kaip ir kedai, gaminamos atsižvelgiant į tikslines pėdos zonas, kurioms tenka daugiausia krūvio vaikštant, todėl jos yra lengvai paminkštintos, kad jūsų pėdos jaustųsi maksimaliai patogiai.

Vyriški ADIDAS šlepečių modeliai taip pat yra puošti firmos logotipu („trilapiu“, simbolizuojančiu įmonės veiklų įvairialypiškumą) arba trimis juostelėmis (istorine logotipo versija). Medžiaginių elementų neturinčios šlepetės puikiai tiks atostogaujant pajūryje – jos greitai nudžius, taigi ir smėlis iš jų greitai išbyrės, be to – neslystantis padas leis jaustis komfortabiliai apsilankius baseine ar pirtyje.

 

Naujausios tendencijos sportinės avalynės pasaulyje

ADIDAS yra antra didžiausia sportinės avalynės ir kitų prekių gamintoja pasaulyje (pirmą vietą užima NIKE). Taigi nenuostabu, kad ADIDAS avalynė ir kitos sportinės prekės formuoja mūsų požiūrį į sporto reikmenis ir kuria tendencijas.

Šiuo metu, didėjant ekologinėms problemoms, ADIDAS ėmėsi įvairių priemonių, kurios leistų užtikrinti tvaresnę produkcijos gamybą ir sumažinti gamybos proceso žalą gamtai. ADIDAS mokslininkų komanda nuolat kuria naujas technologijas, kurios leistų pagaminti kokybiškus gaminius, sunaudojant mažiau vandens ir kitų žaliavų. Viena iš tokių technologijų, tai sauso dažymo technologija, kuri sunaudoja perpus mažiau vandens ir chemikalų, jei lygintume su įprastais dažymo metodais. Taip pat nuo 2014 m. ADIDAS kuria nedažytų audinių kolekcijas, tai reiškia, kad naudoja medžiagas tokias, kokios jos natūraliai yra ir taip papildomai nenaudoja dažų bei vandens.

Siekdami sumažinti išmetamų audinių kiekį, ADIDAS dizaineriai sukūrė batus „Element Voyager“. Iškirpus šiems batams reikalingas detales pagal trafaretą yra efektyviai panaudojami 95 proc. audinio – taigi tik 5 proc. lieka išmetimui. Tai gerokai mažiau nei įprasta batų kūrimo praktikoje. Vėliau, remiantis tuo pačiu principu, buvo sukurti „Kayley low-waste“ modelio bateliai.

Nors pagrindinis firmos produktas yra ADIDAS bateliai ir dėmesys išlieka nukreiptas į jų funkcionalumą ir patogumą, tačiau kuriant produkciją gamintojams neišvengiamai tenka taikytis prie naujos realybės, kurioje mes gyvename – klimato kaita yra reali, ji yra čia ir jei nieko nesiimsime daryti, labai greitai gali įvykti negrįžtamų procesų. Todėl 2020 m. ADIDAS ėmėsi dar vieno ekologinio projekto, kuris galėtų padėti sumažinti išmetamų pakuočių kiekį. Tai tik bandomasis projektas, taigi kol kas jo įgyvendinimui buvo pasirinktas Londonas ir jame siekiama sukurti žiedinės ekonomikos principu veikiančią prekių pristatymo sistemą. Išsiuntę prekes parduotuvėms Londone centre, ADIDAS planuoja pakuotes surinkti ir perdirbti, kad jas būtų galima naudoti ir vėl. Ir nors pagrindine pakavimo medžiaga ADIDAS vis dar renkasi plastiką, tačiau įmonė yra įsipareigojusi nuo 2021 m. naudoti tik perdirbto plastiko pakuotes.

Rašyk
Skambink