Sportinė apranga ir avalynė internetu

Кредитна історія не має важливого значення, якщо клієнт хоче взяти гроші до зарплати на картку онлайн в інтернеті.

Оформити швидку позику без відмов на карту. Взяти гроші в позику онлайн на будь-які потреби до 15 000 грн. Через інтернет за 15 хвилин в Україні.

ADIDAS kuprinės

adidas laisvalaikio kolekcijos kuprinė ..
€3495
7207
adidas laisvalaikio kolekcijos kuprinė ..
€3495
7206
adidas laisvalaikio kolekcijos kuprinė ..
€2995
7205
adidas laisvalaikio krepšys. ..
€3295
7155
adidas laisvalaikio kolekcijos kuprinė ..
€2995
7150
adidas laisvalaikio kolekcijos kuprinė ..
€3495
7149
adidas laisvalaikio kolekcijos kuprinė ..
€3495
7148
adidas laisvalaikio kolekcijos kuprinė ..
€3295
6804
adidas laisvalaikio kolekcijos kuprinė ..
€2995
6761
adidas laisvalaikio kolekcijos kuprinė ..
€4495
6760
adidas laisvalaikio kolekcijos kuprinė ..
€3295
6206
adidas laisvalaikio kolekcijos kuprinė ..
€2795
6758
ADIDAS kuprinės

Kokybiškos originalios ADIDAS kuprinės: mokyklai, laisvalaikiui, sportui

Jau seniai praėjo tie laikai, kai kuprinės asocijuodavosi tik su mokykla ir moksleiviais. Dabar kuprinė – tai ir laisvalaikio rankinė vyrams bei moterims, ir sportinių reikmenų krepšys. Ergonomiškos kuprinių petnešos leidžia patogiai nešti net ir sunkesnius daiktus, o papildomi maži skyreliai leidžia patogiai susidėti svarbias smulkmenas. „Sport4U“ parduotuvėje galite rinktis iš nedidelių sportinių maišelių ir klasikinių ADIDAS kuprinių, puoštų garsiuoju ADIDO logotipu – trimis juostelėmis arba trilape tulpe.

 

Ideali kuprinė sportui

ADIDAS kuprinės ir sportiniai maišeliai – idealus pasirinkimas sportuojantiems žmonėms, kurie savo aprangą ir avalynę nori nešiotis patogiai ir stilingai. Įvairaus dydžio sportui skirtos kuprinės leis išsirinkti, kuris modelis geriausias jums. Gal toks, kur telpa tik sportiniai bateliai, marškinėliai ir šortai, o gal į sportinė kuprinę norite sutalpinti ir rankšluostį bei dušo želę?

 Nedidelės ADIDAS firmos kuprinės yra apie 20 x 30 cm (storis – 10 cm) – jose tilps tik būtiniausi daiktai. Tačiau jei norite sutalpinti daugiau, galite rinktis didesnius modelius, pavyzdžiui, DAILY II serijos kuprinės yra 26 x 44 cm dydžio (storis – 15 cm).  Tokia ADIDAS kuprinė sutalpins ir sportinę aprangą, avalynę ir gertuvę ar užkandžius.

 Ir mažesniuose, ir didesniuose kuprinių modeliuose yra papildomų užsegamų skyrelių kuprinių išorėje ar viduje. Šie skyreliai bus itin patogūs, norint, kad smulkmenos nepasimestų tarp rūbų kuprinėje. Čia galėsite saugiai laikyti ausines, telefoną ar kitus reikalingus daiktus.

 

Laisvalaikio pramogoms

Vyrams ir moterims tinkamos ADIDAS kuprinės yra nepamainomos kasdienių kelionių į darbą, piknikų ar tiesiog laisvalaikio lauke palydovės. Pasirinkę jums tinkamą kuprinės dydį, galėsite patogiai ir saugiai neštis visus daiktus, kurių jums prireiks.

Mažesnių matmenų kuprinės dažniausiai pasirenkamos kaip rankinės – būtiniausiems daiktams nešiotis: piniginei, telefonui, kosmetinei ar automobilio dokumentams. Kuprinei nešti nereiškia rankų, todėl jos lieka laisvos prekių rinkimuisi parduotuvėje ar vaikiško vežimėlio stūmimui. Juk laisvos rankos – tai dar daugiau nuveiktų darbų!

ADIDAS kuprinės yra praktiškas pasirinkimas mėgstantiems aktyvų laisvalaikį. Juk su kuprine bus taip paprasta važiuoti dviračiu ar paspirtuku. Žinoma, tai įmanoma ir su rankine ar krepšiu ant vieno peties, tačiau daug saugiau ir patogiau skrieti per miestą su stilinga ADIDAS kuprine ant pečių. Pasižvalgykite po „Sport4U“ siūlomą laisvalaikio ir sporto kuprinių asortimentą ir išsirinkite jums geriausiai tinkančią kuprinę!

 

Talpi ir ergonomiška ADIDAS kuprinė moksleiviui

Moksleiviams ypač aktualu, kad kuprinė būtų kokybiška – kasdien nešiojami sunkūs vadovėliai gali būti nemenkas krūvis pečiams, stuburui ir visam augančio jaunuolio organizmui. Todėl kokybiškos ir gerai apgalvoto dizaino kuprinės – būtinas pirkinys kiekvienam moksleiviui.

Nors daugėjant rakinamų spintelių mokyklose, sumažėjo poreikis visus vadovėlius kasdien nešiotis iš namų į mokyklą ir atgal, tačiau, deja, dažnai moksleivių kuprinės vis dar būna perpildytos. Jose tenka neštis ne tik knygas, bet ir užklasinei veiklai skirtas priemones, sportinę aprangą. Būtent sportinei aprangai ir avalynei laikyti puikus sprendimas bus ADIDAS sportiniai maišeliai. Sportiniai maišeliai gali būti nešami ant vieno ar abiejų pečių, juos galima užsidėti ant įprastos kuprinės ir taip nešti dvi kuprines vienu metu.

Moksleiviams itin patogios ADIDAS ORIGINALS kolekcijos kuprinės, kurios išsiskiria savo patraukliu dizaino ir plačiu spalvų pasirinkimu. Mergaitės dažniau renkasi rožinės spalvos kuprinės, tačiau praktiškos juodos, samanų spalvos kuprinės yra universaliai populiarios tarp abiejų lyčių moksleivių. ADIDAS kuprinės yra ergonomiškos, jų petnešos – paminkštintos, taigi pečiai mažiau vargsta, net jei kuprinė ir pilna, o papildomi maži skyreliai leidžia saugiai laikyti smulkmenas – raktus, rašiklius, ausines ir pan.

Rašyk
Skambink