Sportinė apranga ir avalynė internetu

Кредитна історія не має важливого значення, якщо клієнт хоче взяти гроші до зарплати на картку онлайн в інтернеті.

Оформити швидку позику без відмов на карту. Взяти гроші в позику онлайн на будь-які потреби до 15 000 грн. Через інтернет за 15 хвилин в Україні.

Vyriškos tamprės

Vyriškos HUMMEL tamprės. ..
€2995
7295
Vyriškos NIKE tamprės. ..
€2795€5495
5849
Vyriškos tamprės

Patogioms treniruotėms: sportinės tamprės vyrams

Sportinės aprangos gamintojai nuolat ieško naujų technologijų, medžiagų ir formų, kurios leistų sukurti kuo patogesnius ir savo funkciją geriau atliekančius drabužius. Ilgą laiką tamprės buvo tik moteriškos sportinės aprangos dalis, tačiau jų patogumas neliko nepastebėtas ir vyrišką sportinę aprangą kuriančių gamintojų. Šiuo metu NIKE, PUMA ir kiti gamintojai kuria sportines tampres vyrams gera kaina, kad jūsų treniruotės būtų dar patogesnės. Išsirinkite savo naują sportinę aprangą SPORT 4U parduotuvėje!

Sportinių tamprių privalumai

Sportinės aprangos pasirinkimas dažnu atveju priklauso nuo sporto rūšies ir tiesiog nuo kiekvieno žmogaus asmeninio skonio. Šortai ar kelnės, marškinėliai trumpomis rankovėmis ar be rankovių – rinktis galite tai, kas patogu jums. Taigi kodėl turėtumėte išbandyti tampres?

Vyriškos timpos sportui yra itin tinkamos dėl savo patogumo. Timpų sudėtyje yra apie 10 proc. elastano (palyginimui – įprastuose džinsuose dažniausiai būna tik 2–3 proc. elastano). Elastanas timpoms suteikia itin daug tamprumo ir lankstumo – jos prisitaiko prie kūno formų, taip pat nevaržo judesių atliekant tempimo pratimus prieš ar po treniruotės, leidžia atlikti įvairias sudėtingas pozas (pvz., jogos). Todėl dėvėdami timpas nesijausite suvaržyti, nereikės jaudintis, kad gali suplyšti kelnių siūlo darant pritūpimus, tiesą pasakius, tamprės dažnai išvis nėra jaučiamos ir sukuria įspūdį, kad jos yra lyg antra jūsų oda.

Sportinės tamprės vyrams gali tikti atliekant įvairių tipų treniruotes ir pratimus. Žinoma, daugiausia naudos įsigiję tampres pajus tie, kurie nuolat važinėja dviračiu ir kuriems yra aktualu, kad jų sportinė apranga nekliūtų už judančių dviračio detalių. Taip pat itin elastingos timpos bus patogios darant tempimo pratimus. Tačiau timpos lygiai taip pat gali būti pasirenkamos ir bėgiojant ar sportuojant sporto salėje. Išbandykite tampres ir, gali būti, kad jos greitai taps jūsų mėgstamiausia sportinės aprangos dalimi.

Įsigykite tampres internetu

Sportinės aprangos gamintojai, tokie kaip NIKE ar PUMA, kuria įvairių tipų ir modelių sportinę aprangą, įskaitant ir timpas. Jų gaminius galite įsigyti SPORT 4U parduotuvėje, kur lengvai palyginsite skirtingų gamintojų tamprių kainą, savybes bei išsirinksite tas tampres, kurios labiausiai patiks jums!

Perkant internetu yra svarbu įsitikinti, kad išsirinktumėte tinkamo dydžio rūbai. Todėl atkreipkite dėmesį į prie kiekvienos prekės esančią dydžių lentelę. Skirtingų gamintojų dydžiai gali šiek tiek skirtis, todėl dydį rinkitės tik tada, kai išsirinkote norimą tamprių ar kito sportinio rūbo modelį. Taip pat atsiminkite, kad jei pagal nurodytus matmenis jūs esate „tarp dydžių“, rinkitės didesnį dydį kai norite laisvesnio rūbo arba jei esate aukštesnis nei 175 cm.

Įsigykite sportui tinkamų timpų ir kitos sportinės aprangos pigiau SPORT 4U parduotuvėje. Tai padaryti itin lengva – tinkamą dydį padės išsirinkti prie kiekvienos prekės esantį dydžių lentelė, o prekes užsisakysite internetu ir gausite į namus ar į pasirinktą paštomatą.

Rašyk
Skambink