Sportinė apranga ir avalynė internetu

Кредитна історія не має важливого значення, якщо клієнт хоче взяти гроші до зарплати на картку онлайн в інтернеті.

Оформити швидку позику без відмов на карту. Взяти гроші в позику онлайн на будь-які потреби до 15 000 грн. Через інтернет за 15 хвилин в Україні.

Vyriškas apatinis trikotažas

PUMA vyriški apatiniai. ..
€1995
7413
NIKE vyriški apatiniai. ..
€2995
6803
NIKE vyriški apatiniai. ..
€4295
6802
PUMA vyriški apatiniai. ..
€1795
5830
PUMA vyriški apatiniai. ..
€1795
5826
PUMA vyriški apatiniai. ..
€1795
3604
PUMA vyriški apatiniai. ..
€1795
3599
NIKE vyriški apatiniai. ..
€3195€3995
6369
NIKE vyriški apatiniai. ..
€3995
6368
NIKE vyriški apatiniai. ..
€1995€2495
6215
NIKE vyriški apatiniai. ..
€2495
5907
Vyriškas apatinis trikotažas

Patogus vyriškas apatinis trikotažas

 

Kaip įsigyti patogų ir tikrai kokybišką apatinį trikotažą internetu? SPORT 4U parduotuvėje prekiaujame žinomų prekių ženklų, tokio kaip PUMA, ADIDAS, NIKE ir kitų sportine apranga, avalyne ir aksesuarais. Laiko patikrinti prekių ženklai garantuoja prekių kokybę ir ilgaamžiškumą, o patogumą užtikrins tinkamo modelio pasirinkimas. Ieškote apatinių intensyvioms treniruotėms? Mes turime ką jums pasiūlyti! Ieškoti patogių apatinių, skirtų dėvėti kasdien? Mes taip pat turime ką jums pasiūlyti! Štai keletas patarimų, į ką atkreipti dėmesį, renkantis patogų ir praktišką apatinį trikotažą internetu.

Įvertinkite apatinių sudėtį

Apatiniai gali būti pagaminti iš natūralių arba iš sintetinių medžiagų. Abiejų sudėčių apatiniai yra geri ir kokybiški, tačiau skiriasi jų savybės. Taigi turėkite omenyje, kad sintetiniai apatiniai (pavyzdžiui, pagaminti iš poliesterio ir elastano) yra skirti treniruotėms. Kodėl? Tokio tipo medžiaga greitai džiūsta, todėl lengvai išgarina prakaitą, o išskalbus po treniruotės – taip pat lengvai išdžiūsta ir gali būti naudojami einant sportuoti kitą dieną.

Iš natūralių medžiagų pagaminti apatiniai (pavyzdžiui, medvilnės) bus geriau tinkami tiesiog dėvėti kasdien – darbe, namuose, atostogaujant. Medvilninis audinys yra itin švelnus, malonus liesti. Todėl tokie apatiniai bus patogūs ir švelnūs, tačiau medvilnė gali sugerti gana daug drėgmės, o stipriai prakaituojant treniruotės metu tai nebus tai, ko tikitės iš savo aprangos. Dažniausiai net ir medvinės pagrindu pagamintuose apatiniuose bus 2–5 proc. elastano. Toks nedidelis kiekis elastano užtikrins apatinių tamprumą, jie maloniai priglus prie kūno.

Pasirinkite tinkamą dydį

Perkant rūbus, o ypač – apatinį trikotažą, internetu yra itin svarbu išsirinkti tinkamą dydį. Todėl SPORT 4U parduotuvėje esančių prekių aprašymuose rasite dydžių lentelę, kuri leis lengvai nuspręsti, kokio dydžio apatinio trikotažo jums reikia.

Nuspręsti, kurio dydžio jums reikia, yra itin paprasta. Tiesiog išsimatuokite savo liemens ir klubų apimtį (centimetrais) ir palyginkite su lentelėje pateiktais duomenimis. Jei neturi lankstaus metro, galite naudoti ir liniuotę. Tokiu atveju tiesiog apjuoskite matuojamą kūno vietą su virvute, siūlu ar šaliku, įsidėmėkite, kokio ilgio virvutės dalies jums reikėjo, o tada išmatuokite panaudotą virvutės dalį ją patiesę ant plokščio paviršiaus. Turėkite omenyje, kad skirtingų gamintojų dydžiai gali šiek tiek skirtis, todėl jei norite įsigyti kelių skirtingų gamintojų produkcijos, pasirinkite reikiamą dydį pagal kiekvieno iš jų dydžių lentelę.

Kokybė gera kaina

Vyriškas apatinis trikotažas – tai būtinas pirkinys, esantis kiekvieno vyro spintoje. Apatinius dėvime kasdien, todėl neverta taupyti savo patogumo sąskaita. Visgi SPORT 4U parduotuvėje galite įsigyti žinomų prekių ženklų gaminių už konkurencingą kainą. ADIDAS, PUMA, NIKE ir kiti gamintojai yra gerai žinomi visame pasaulyje. Savo populiarumą ir gerą vardą jie užsitarnavo dešimtmečiais vykdydami veiklą ir gamindami kokybiškas prekes atletams ir kiekvienam iš mūsų. Šiandien galite neišeidami iš namų įsigyti šių žinomų prekių ženklų sportinės aprangos ir apatinių bei papildyti savo rūbų spintą kokybiškais ir patogiais gaminiais.

Rašyk
Skambink