price

REEBOK sportiniai bateliai

Vyriški REEBOK treniruočių kolekcijos sportiniai bateliai.   ..
€44.95
Vyriški REEBOK bėgimo bateliai   ..
€39.95
Moteriški REEBOK treniruočių kolekcijos bateliai ..
€44.95
Vyriški REEBOK laisvalaikio kolekcijos sportiniai bateliai. ..
€44.95
REEBOK sportiniai bateliai

Sportiniai bateliai REEBOK: nuo fitneso iki kasdienės laisvalaikio avalynės

 

80-aisiais ir 90-aisiais REEBOK buvo tas prekės ženklas, kuris ženkliai prisidėjo prie fitneso išpopuliarėjimo. Ar atsimenate vaizdajuostes su grupinių treniruočių įrašais, pagal kurias buvo galima sportuoti namuose? Jei ne jų milžiniškas populiarumas tuo metu Amerikoje, tikriausiai šiandien visai kitaip suprastume, kam reikalingos tamprės, elastiniai diržai ir avalynė sportui namuose. REEBOK, nors ir įkurtas Amerikoje, šiandien neabejotinai yra populiarus prekės ženklas visame pasaulyje, kuris mums asocijuojasi su kokybe ir ilgaamžiškumu.

 

REEBOK avalynė siekiantiems daugiau

Sportinės avalynės funkcija, atrodytų, yra paprasta – ji prilaiko pėdą sportuojant ir aktyviai judant, apsaugo ją nuo galimų traumų. Tačiau be fizinės ir grynai praktinės naudos, sportinė avalynė mums daug reiškia ir grynai psichologiškai. Sutikite, juk kartais būna taip sunku apsivilkti sportinę aprangą ir pradėti treniruotę... Ypač, jei treniruojatės namuose, o ne sporto salėje. Nauja avalynė, sportiniai marškinėliai ar naujas kilimėlis sportui gali suteikti didžiulį motyvacijos šuolį.

REEBOK kuria avalynę visiems – profesionaliems atletams, sportininkams mėgėjams ar pradedantiesiems, kurie nori prisijaukinti sportą ir tiesiog daugiau pajudėti po darbo. Todėl nauja batų pora iš REEBOK gali būti geras pasirinkimas tiek jūsų piniginei, tiek ir savijautai. SPORT 4U parduotuvėje galite įsigyti REEBOK avalynės gera kaina. Nuolat papildome gaminių asortimentą, kad galėtumėte įsigyti naujausius modelius ir sportuoti patogiai bei stilingai!

 

Įsigykite internetu – paprastai ir greitai

Pirkimas internetu tampa vis populiaresnis. SPORT 4U parduotuvėje internete nereikės laukti eilėje prie kasos ar sulaukti, kol konsultantas aptarnaus prieš jus esantį pirkėją ir prieis padėti jums surasti norimą avalynės dydį. Tiesiog išsirinkite REEBOK modelį, perskaitykite jo aprašymą, įsitikinkite, kad avalynė yra skirta sportui (treniruotėms) ar laisvalaikiui (jei norite batų kasdienai). Tuomet beliks atsidaryti dydžių lentelę, patikrinti, kokio dydžio batų jums reikia ir užsisakyti!

Rašyk
Skambink